Біфідолактом комплекс відновить мікрофлору кишківника 30 к
- В наявності
- Оптом і в роздріб
299 ₴
Показати оптові ціни- сприяє нормалізації кишкової мікрофлори;
- усуває діарею, метеоризм, здуття живота та закрепи;
- зменшує запальні процеси в кишківнику;
- сприяє поліпшенню апетиту та стану шкіри.
- бере активну участь у процесах травлення;
- стимулює перистальтику кишківника;
- створює несприятливі умови для життєдіяльності кислото-чутливих патогенних і умовно-патогенних бактерій.
Склад активних інгредієнтів на 1 капсулу: пробиотический комплекс – Lactobacillus acidophilus (NCFM®) – 3,3 * 108 КОЕ, Lactobacillus paracasei (Lpc-37) – 3,3 * 108 КОЕ, Bifidobacterium lactis (Bi-07) – 1,7 * 108 КОЕ, Bifidobacterium lactis (Bl-04) – 3,3 * 108 КОЕ, Lactobacillus Casei (Lc-11) – 8,3 * 107 КУО — сумарно 1,25 * 109 КУО / капсулі = 3, 75 * 109 КУО / грам; пребіотичний комплекс: олігофруктоза, інулін.
Допоміжні речовини: кремнію діоксид. Склад оболонки капсули: гідромелоза, геланова камедь, діоксид титану.
Лактобактерії — грампозивальні несперечні палички, які є важливим компонентом постійної мікрофлори кишкового тракту, входять до складу мікрофлори порожнини рота, є важливим складником мікрофлори сечостатевої системи. Приймають активну участь у процесах травлення, стимулюють перистальтику кишківника, запобігають метеоризмам, сприяють виведенню токсинів, синтезують вітаміни групи B, К, біотин, фолієву та аскорбінову кислоти, виробляють молочну кислоту та бактеріоцини (натуральні антибіотики), які інгібують ріст патогенних і умовно-патогенних мікробів. Лактобактерії виявляють імуномодулювальну та протипухлинну дію, беруть участь у синтезі незамінних амінокислот, регулюють метаболізм жовчних кислот, холестерину.
L.acidophilus (NCFM®) мають антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних бактерій, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, покращують обмінні процеси, сприяють відновленню природного імунітету, полегшують перетравлення лактози в людей, які не переносять лактози. Метаболізують глікоген вагінального епітелію до молочної кислоти, яка підтримує pH піхви на рівні 3,8-4,2. Молочна кислота у високій концентрації створює несприятливі умови для життєдіяльності кислото-чутливих патогенних і умовно-патогенних бактерій.
L.paracasei (Lpc-37) гальмує ріст патогенних бактерій, чинячи терапевтичну дію у разі виразкового коліту, дивертикулярної хвороби кишківника синдрому подразненої кишки. Викликають структурні зміни в жировій тканині, здатні зменшувати розмір адипоцитів, можуть допомагати в боротьбі з ожирінням.
L. Casei (Lc-11) здатні пригнічувати ріст Helicobacter pylori, ефективні в запобіганні антибіотико-асоційованій діареї та інфекції Clostridium difficile. Збільшуючи активність природних кілерів (NK) і підтримуючи нормальний запальний баланс, сприяють поліпшенню симптомів ревматоїдного артриту (РА) — зменшення набряку суглобів, показників C-реактивного білка та рівні прозапальних цитокінів.
Біфідобактерії становлять основу мікрофлори кишківника (85-90% у дорослих, до 95% у дітей). Утворюють органічні кислоти, унаслідок чого знижується pH середовища та пригнічується розвиток патогенної, гнильної та газоутворювальної мікрофлори (Clostridium difficile, Bacillus cereus, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Campylobacter wejuni). Крім того, біфідобактерії беруть участь у синтезі та всмоктуванні вітамінів групи B, вітаміну K, фолієвій і нікотиновій кислоті, сприяють синтезу незамінних амінокислот, кращому засвоєнню солей кальцію, вітаміну D, знижують концентрацію потенційно небезпечного аміаку й амінів у крові стимулюють лімфоїдний апарат, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму. Застосування біфідобактерій разом із молочними продуктами покращує засвоєння лактози під час її нестерпності.
Bifidobacterium lactis Bi-07, Bi-04 входять до списку QPS агентства EFSA, застосування цих штамів зменшує виразність порушень мікрофлори кишківника, що виникають унаслідок антибіотикотерапії, підтримують баланс мікрофлори кишківника та сприяють його нормальному функціонуванню.
Інулін — рослинний полісахарид, транзитом проходить у дистальний відділ кишківника, де гідролізується до моносахаридів, які піддаються ферментації біфідобактеріями. Інулін сприяє зниженню рівня глюкози, холестерину та тригліцеридів у крові, здатний зв'язувати шкідливі речовини, сприяє відновленню пошкодженої стінки судин.
Олігофруктоза є продуктом часткового гідролізу інуліну, схожа на смак на цукор і тому може частково та повністю замінювати його. Однак рівень її солодкості становить лише третина від солодкості цукру, має вкрай низький глікемічний індекс і підходить для діабетичного харчування. Згідно з дослідженням, опублікованим у червні 2007 року «Європейським журналом клінічного харчування», олігофруктозу може збільшити поглинання й відкладення кальцію в кістках.
Рекомендації до вживання:
як додаткове джерело життєздатних пробіотичних мікроорганізмів для нормалізації мікрофлори кишківника, у разі дисбіозів різного генезу та функціональних порушень травної системи. Пригнічує розвиток хвороботворних і гнильних мікроорганізмів у кишківнику та на слизових оболонках. Сприяє нормалізації процесів травлення.
Спосіб застосування: дорослим і дітям від 12 років по 1 капсулі 1-2 рази на добу; дітям від 3 до 11 років по 1 капсулі на добу. Тривалість застосування — 2-6 тижнів. За потреби курс застосування можна повторювати 2-3 рази на рік.
Протипоказання: підвищення чутливості до одного з компонентів, дитячий вік до 3 років.
Застереження щодо застосування: не треба використовувати як заміну повноцінного раціону. Не варто перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не є лікарським засобом. Вагітним і жінкам у період лактації застосування можливе після консультації з лікарем.
Основні | |
---|---|
Виробник | Амріта |
Країна виробник | Україна |
Форма випуску | Капсули |
Кількість в упаковці | 30 шт. |
Вага | 0.35 г |
Упаковка | Пластикова банка |
- Ціна: 299 ₴